Goście
Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.
Kategorie
-
styczeń 2022
-
sierpień 2021
-
czerwiec 2021
-
kwiecień 2021
-
marzec 2020
-
luty 2020
-
grudzień 2019
-
listopad 2019
-
wrzesień 2019
-
lipiec 2019
-
czerwiec 2019
-
maj 2019
-
listopad 2018
-
sierpień 2018
-
lipiec 2018
-
czerwiec 2018
-
maj 2018
-
kwiecień 2018
-
marzec 2018
-
luty 2018
-
grudzień 2017
-
listopad 2017
-
wrzesień 2017
-
sierpień 2017
-
lipiec 2017
-
czerwiec 2017
-
kwiecień 2017
-
marzec 2017
-
luty 2017
-
styczeń 2017
-
grudzień 2016
-
październik 2016
-
wrzesień 2016
-
lipiec 2016
-
maj 2016
-
kwiecień 2016
-
marzec 2016
-
styczeń 2016
-
grudzień 2015
-
listopad 2015
-
październik 2015
-
wrzesień 2015
-
lipiec 2015
-
czerwiec 2015
-
maj 2015
-
marzec 2015
-
październik 2013
-
wrzesień 2013
-
sierpień 2013
-
lipiec 2013
-
czerwiec 2013
-
maj 2013
-
kwiecień 2013
-
Dłuuugi weekend (5353) -
Nadzieja (5626) -
Czas egzaminów nadszedł (5069) -
Debiut (8688) -
wiosenne porządki (4952) -
Świat się budzi do życia (5611) -
Kryształowe gody (5538) -
3 rocznica tragedii smoleńskiej (5248) -
Remont trwa (5025) -
KATYŃ - 1940 (5464) -
Poszukiwana wiosna (5251) -
Imieniny Ryszarda (5498) -
Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe (5645) -
Rocznica śmierci papieża Jana Pawła II (5248)
-
-
marzec 2013
-
Urodziny aktora (5187) -
Wielkanoc (5231) -
Przylot bociana (5070) -
Specjalna dedykacja (5420) -
Wieś nasze wspólne miejsce na ziemi (5429) -
Czekając na wiosnę (5089) -
Dzisiaj Józefa (4985) -
Wyprowadzka (5422) -
17 marca imieniny Patryka i Zbigniewa (5984) -
Piękno ma kolor niebieski (5232) -
Habemus papam /łac.mamy papieża/ (5273) -
Słońce świeci nad Januszewem (5485) -
Dzień Sołtysa (5137) -
Święto Kobiet (5348) -
Januszewo nasza wieś (9853) -
Ogłoszenie czy zaproszenie? (5293) -
Marcowe niebo (5378)
-
-
luty 2013
-
Papież Benedykt XVI (5400) -
Zimowe atrakcje (5029) -
Zwyczajne życie kobiety (4927) -
Myślistwo to pasja (6046) -
Zima,zima ,zima ,pada, pada śnieg ...... (5298) -
Internet - okno na świat (5273) -
Małe radości (5083) -
Zblizaja się Walentynki (4924) -
Hans von Lehndorff (5320) -
XXI - Światowy Dzień Chorych (4948) -
Ulnowo sympatyczna wieś (6397) -
To niestety nie lampa Alladyna (5191) -
Luty podkuj buty (5153) -
Dalsza historia rodu von Oldenburg-Januschau (8494)
-
-
styczeń 2013
-
Ostatni dzień stycznia (5170) -
Januszewskie dzieci występują dla Babć i Dziadków (5298) -
Oldenburgowie (6669) -
Zima (5280) -
Moje refleksje (5686) -
DZIEŃ DZIADKA (5201) -
Imieniny Agnieszka, Dorian (5709) -
Ja też świętuję! (5349) -
Jutro Dzień Babci (5789) -
W naszej wiejskiej świetlicy (5392) -
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (4975) -
Życie na wsi (5506) -
Nastał Nowy Rok (5246)
-
-
grudzień 2012
-
c.d. koniec PGR (5978) -
Koniec świata -koniec PGR-ów (5680) -
p.Sławek (5418) -
kolejne zdjęcie (4997) -
mecz (4928) -
Piotrkowo- mecz 28.10.12 (4951) -
28.10.2012 - Piotrkowo (5027) -
Świąteczna kartka mojej 6-letniej wnuczki Wiktorki (5035) -
Zakończenie (4959) -
Tak zaczynaliśmy (5049) -
Moje dziewczynki, trzymały za nas kciuki. (5059) -
Sylwia,Ala,Natalia i Judyta ,Miłosz (5044) -
Dwie Dominiki i najmłodsza z zespołu Julcia (5030) -
Łukasz,jako król (5162) -
Malwina, jako król (4985) -
Doruś mój wnuk - najlepszy gitarzysta na tym występie (5265) -
Jasełka - śpiewa Weronika (5222) -
Swięta Bożego Narodzenia (5373) -
Dziecięcy zespół wokalny z Ulnowa,który prowadziłam w latach 80- tych.Wspaniałe lata mojej młodości. (6087) -
Dożynki w Suszu,lata 80-te. Piękne januszewskie konie i bryczka (15211) -
Pani Gresiuk przy fontannie.Rok 1967 (6029) -
Dożynki rok 1967 (5156) -
Rok 1967 (5259) -
Mikołajki (5319) -
Pracownicy PGR Januszewo na wycieczce w Trójmieście. (5225) -
Wycieczka do Trójmiasta.Na zdjęciu Imas Jan,Pietrzak Stanisław,Pietrzak Wacław,Wilczyński Wacław,Szarszewski Stanisław (5074) -
Zespół ludowy z Januszewa na występach w Olsztynie.Na zdjęciu p.Teresa Pietrzak,Celina Lisewska (4702) -
Zespół ludowy z Januszewa na występach w Olsztynie.Na zdjęciu p.Teresa Pietrzak,Celina Lisewska (5202) -
Szkoła w Januszewie rok 1958 (5436) -
klasa V szkoły podstawowej w Januszewie na wycieczce w Trójmieście (5044) -
Pani Tersa Pietrzak-Gontarczuk z p.Lidią byłą "kaowiec" i kierowniczką zespołu. ' (5219) -
Załoga pracowników PGR na wycieczce w Krakowie (5367) -
Zespół na występach w ILawie.Na zdjęciu p.Szczepanik,Lazuka i Federowicz. (4997) -
Pani Teresa z córeczką przed pałacem. 1971rok (5297) -
Wycieczka pracowników PGR Januszewo do Trójmiasta (5169) -
Dożynki (5215) -
Dzieci ze szkoły podstawowej w Januszewie.Rok 1958 (5300) -
4.12.2012 Wizyta u państwa T.P Gontarczuków (5221) -
Januszewskie piękności przed pałacem w roku 1967 (5383) -
Najmłodszy, no prawie najmłodszy januszewianin z mamą. (5292) -
Przekazanie obrazu na ręce pani sołtys Agnieszki Słodowskiej. (5360) -
Prezent od wice-burmistrza - obraz z wizerunkiem koni. (5172) -
Wspaniały jubileuszowy tort od wice -burmistrza Susza pana z.Zdzichowskiego (5204) -
oficjalni goście (5393) -
oficjalni goście:wiceburmistrz i radny (5382) -
dzieci się bawią (5447) -
700-lecie Januszewa (5760)
-
-
listopad 2012
Statystyki
- Użytkowników:
- 5
- Artykułów:
- 215
- Odsłon artykułów:
- 1932717
Article Module
Drogi Gościu!
Miło przywitać Cię na mojej stronie.
Chcę pisać tu i zamieszczać, zrobione przeze mnie zdjęcia dotyczące Januszewa
Elżbieta
Poszukiwana wiosna
Cała Polska zamartwia się niesłychanie. Otuż miała być wiosna, a tu ciągle biało, śnieg ciągle sypie. Każdy z utęsknieniem oczekuje zieleni. Bociany przyleciały i niestety ogłupiały. Ludzie ciągle w domach siedzą i popadają w depresję. Koszty zimy w gospodarstwach domowych znacznie wzrosły, bo opał trzeba dokupić. Gdyby na naszej świetlicy zorganizowano jakieś szkolenie integracyjne to może byłoby weselej. Panie co niektóre chciałyby się zapoznać z obsługą internetu, ale odzewu na ten temat brak.Może znajdzie się jakiś obeznany w internecie
młody człowiek i poprowadzi takie zajęcia.? Na razie czekamy na tę panią wiosnę. W zeszłym roku moja wnuczka Wiktorka w Olsztynie została wybrana wiosenką Olsztyna . Byłam na tej imprezie zorganizowanej dla dzieci, gdzie wszyscy mali i duzi doskonale się bawili. Może przyjdzie czas,że i u nas poprawi się coś w tym temacie.