Januszewo

Blog Elżbiety Zdun

Goście

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Kategorie

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
215
Odsłon artykułów:
1677134

Article Module

Drogi Gościu!

 Miło przywitać Cię na mojej stronie.

Chcę pisać tu i zamieszczać, zrobione przeze mnie zdjęcia dotyczące Januszewa

Elżbieta

Olsztyn "Stara Fabryka" występ Klaudii i Doriana

W piątek 9.09. br. o godz. 20,30, dzięki uprzejmości p. Jarosława Bartkowiaka znanego olsztyńskiego DJ, a zarazem właściciela pubu ?Stara Fabryka?, odbył się występ Klaudii i Doriana. Pięknie usytuowany pub, przyciąga wielu gości. Pan Jarosław serwuje swoim klientom nie tylko piwo i smakowite dania, ale również świetną muzykę, również tę na żywo w wykonaniu młodych zespołów Nie boi się pan Jarek  zaufać nieznanym muzykom i wokalistom. Jest otwarty na nowe trendy muzyczne i nieznane twarze. Dzięki takiemu podejściu Klaudia i mój wnuk Dorian mogli zadebiutować w Olsztynie. Wcześniej przez dwa tygodnie występowali w Chorwacji, gdzie przeszli swój chrzest bojowy i zarobili pierwsze pieniądze.                                                                                                                    

Było mi bardzo miło, że zostałam zaproszona przez Doriana na ich występ. Przyszło bardzo dużo młodych ludzi, koleżanki i koledzy z klasy i nie tylko. Obecny był również pan Jarek, nauczyciel gry na gitarze . Widziałam z jakim skupieniem obserwował występ swojego ucznia. Naprawdę było to bardzo sympatyczne. Widać było, że główni aktorzy tego wydarzenia bardzo przeżywali swoje wystąpienie. Otuchy dodawały im rzęsiste brawa słuchaczy. Ja jako najstarsza w tym gronie czułam się znakomicie. Pouczono mnie, że należy zamówić jakieś piwko, gdyż nie wypada siedzieć przy pustym stoliku. Chociaż miałam ze sobą swoją butelkę z wodą mineralną , z którą rozstaję się tylko w nocy poszłam zamówić te piwo. Sympatyczna pani zza lady podała mi tyle propozycji piwnych, że straciłam głowę i już zdałam się na gust pani. Nawet nie wiem, jakie to było piwo. Szkoda tylko. Że takich pubów z charakterem nie ma w naszych okolicach.                                                                                                

  Reasumując cieszę się bardzo z udanego występu, wspaniałej atmosfery i super gości. Niedosyt mam tylko jeden, że Dorian nie zaśpiewał ?Lodziarki?. Mam nadzieję, że dojrzeje do tej decyzji i kiedyś zaśpiewa na jakimś koncercie. Głos ma świetny i nie raz w czasie wakacji mi śpiewał..Teraz za przysłowiową chwilę większość rozpocznie studia na swoich wymarzonych kierunkach, życzę wszystkim , aby ten start w dorosłość nie był falstartem.