Januszewo

Blog Elżbiety Zdun

Goście

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Kategorie

Statystyki

Użytkowników:
5
Artykułów:
215
Odsłon artykułów:
1762901

Article Module

Drogi Gościu!

 Miło przywitać Cię na mojej stronie.

Chcę pisać tu i zamieszczać, zrobione przeze mnie zdjęcia dotyczące Januszewa

Elżbieta

Integracja januszewska - Krzewienie kultury - 13 lipca 2019

Minęło już ponad 120 dni   od kiedy nowy sołtys Januszewa rozpoczął swoją działalność w naszej wsi. Czekałam trochę ze swoją opinią, wiadomo nowa "miotła" jest zawsze super. Trzeba jednak powiedzieć, że nadal jest okey . Tyle ciekawych rzeczy się dzieje, że tylko korzystać. Niestety nie wszyscy to potrafią docenić. Bo przecież najlepiej jest narzekać, gdy się nic nie dzieje. Tegoroczny festyn był naprawdę udany. Dla każdego coś miłego !!!!. Szkoda ,że  tego typu imprezy byli sołtysi ignorują je i nie biorą w nich  udziału. Dzięki Stowarzyszeniu "Arka" realizowane są dwa projekty obejmujące mieszkańców naszej wsi. Bardzo prężnie działa strona Januszewa na facebooku. Są ciekawe informacje i zdjęcia. Pan Andrzej Szarszewski nasz sołtys robi wiele dla naszej społeczności, należy więc życzyć mu aby nie wątpił w swoją misję i wraz ze swoją Radą Sołecką dalej prężnie działał na rzecz naszej małej społeczności.